Jump to content

easy star czy pelikan beta


Maciek22

Recommended Posts

Witam

Chciałbym sobie sprawić na święta nowy samolot ,jestem początkujący choć trochę polatałem toto-0 i codziennie ćwiczę na symulatorze .W grę wchodzą dwa motoszybowce pelikan beta i easy star.chciałbym się dowiedzieć ,który będzie dla mnie lepszy (stabilniejszy,wolniejszy) w przypadku zakupu easy star planuję do niego silnik bezszczotkowy inruuner ray. Proszę o pomoc i dziękuje za wszystkie porady

Link to comment
Share on other sites

Cimek, patrząc na ten filmik dochodzę do wniosku, że ta Beta to niezły przecinak... ;)

Tak jest przecinakiem, przy rozpędzeniu modelu z 100 metrów w dól na full gazie, model leci z zawrotną prędkością.

 

Gregoorr

Masz rację, przemawia to że beta ma lotki, mocny silnik, oraz jest o wiele wiekszy od ESego. Jestem na dzień dzisiejszy bardzo zadowolony z zakupu bety ! :)

 

Maciek22

 

Maćku Tp 25A wystarczy, serwa eskayówe również. Druga rzecz nie będziesz miał problemów z wklejeniem silnika , wystarczy skręcić wszystko do kupy (silnik do podkładek) i wkleic na gorąco. Dobra rada, nie klej modelu klejami Typu Uhu Por, Uhu~. Tylko od razu wszystko na goraco (Hot Glue)

Link to comment
Share on other sites

Maciek22

 

Klej na gorąco, najtaniej i najlepiej jak pójdziesz do castoramy i tam kupisz sobie pistolecik + wkłady, wyjdzie Cię to bardzo tanio, najlepiej od razu zakupić te wkłady (xx) sztuk za 25zł~ duza paka jest, a starczy na długo... Pamietaj żeby nie kitować modelu klejem, tylko delikatnie kleić czasem możesz punktowo... A co do uhu pora ,coś po prostu nie trzyma się tego materiału z jakiego jest zrobiona Beta... tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj otrzymałem bete 1400 model bardzo ładnie się prezentuje ,lecz nie wiem czy go mam czymś wzmacniać na pewno na kadłub przykleję taśmę pakową ,a dalej to nie wiem proszę o podpowiedzi .Dwie polówki kadłuba chyba skleję uhu por;em albo na gorąco (choć wątpię) , a silnik ma być wklejony na stałe , bez żadnego wykłonu ??? i czy ta wirująca obudowa ma być w środku kadłuba

 

model w opakowaniu

http://img843.imageshack.us/img843/8321/dsc02182m.jpg

Link to comment
Share on other sites

Odpowiem Ci na szybko, bo nyny trza iść. A więc wzmocnić? yyy nie trzeba. Jedynie co naklej na brzuszek tasmę zbrojeniową ,bo zwykła przy mrozach Ci popuści. Druga rzecz ,kadłub i inne rzeczy sklej na gorąco, tak jak jest to w zestawach (RTF) Mam zaufanie do tego kleju, kleje praktycznie tym klejem wszystkie moje depronowce i trzyma jak diabli. Trzecia sprawa, silnik wklej równiez na gorąco, ja nie mam żadnego wykłonu, szczerze to w kadłubie są rowki gdzie juz jest zrobiony wykłon i skłon. Gdy silnik z podkladkami wejdzie w kadłub (szczelinki) to zobaczysz ,jezeli będzie pare cm wystawać silnik ,to nic się nie stanie :). Ps zamów sobie śmigło 6x4 bądź 6x5 o wiele lepsze osiągi :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.