Skocz do zawartości

Witam


alberto6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

Mam 26 lat, obecnie mieszkam nieopodal Tarnowa. Od dawna ciągnęło mnie w stronę modeli jednak .....jakoś to omijałem. Mam wiele innych zainteresowań np. wędkarstwo, szukam skarbów z wykrywaczem, strzelam z wiatrówki no ale przyszedł w końcu czas na modele. Z pewnością zacznę od słynnego RWD 5. Od pewnego czasu przeglądam to i kilka innych for internetowych i chłonę wiedzę (na razie teoria). Miejmy nadzieję że uda m i się wystartować jak najszybciej ...a obowiązków mnóstwo. Zapewne założę swój wątek i będę relacjonował na bieżąco budowę mojego pierwszego modelu. Lista potrzebnych elementów już gotowa, teraz w wolnej chwili trzeba zrobić zakupy i do dzieła.

Edit : sam doszedłem do tego ze to nie miejsce na zadawanie pytań, do tego są inne miejsca :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.