Skocz do zawartości

Lama V4 tuning Alu


radson68

Rekomendowane odpowiedzi

.Ja miałem kilka częsci 'tuningowych' kupionych razem z modelem i powiem tylko tak:

Jedyne ,co mi się przydało,to dłuższa oś ,aby łopaty się nie spotykały no i łopaty Xtreme -Bardzo elastyczne.

Reszta ,to wdg mnie tylko poprawia wygląd modelu a nie własciwości lotne :)

Ale ja coś kombionowałem z oryginalnym wałem,to dało się go podnieść pare mm w góre ,tak więc nie ma raczej potrzeby kupowania dłuższego ,przecie dużo ludzi lata na oryginalnym i też da się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :!:

Nie ukrywam że napaliłem się trochę na te bajery, ale z drugiej strony to szkoda wydawać jakichkolwiek pieniędzy na coś co troszkę poprawi wygląd i tak "PASKUDNEJ" Lamy :mrgreen:

Martwi mnie tylko to że miota mi się ta Lamka w prawo i w lewo, myślałem ze jest to spowodowane luzami na głowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawiłem :jupi:

Miałem za bardzo rozkręcony popychacz między prętem stabilizującym a wirnikiem, trochę pokręciłem -na oślep oczywiście- i już teraz w pokoju zrobiło się jakoś więcej miejsca a i sterowność się pokazała :mrgreen:

Dobrze że odradziliście te ALU

DZIĘKI CHŁOPAKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.