Skocz do zawartości

Witam


noutilus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Michał,pochodzę z okolic Nowego Sącza.

Moje zainteresowania to przede wszystkim modelarstwo i z tym właśnie hobby jestem mocno związany.Wcześniej interesowałem się modelarstwem kartonowym i interesuje się nim nadal.Po drodze miałem też styczność z plastikiem, ale przede wszystkim w kartonie odniosłem kilka sukcesów, ale dalej jestem nowicjuszem w tym hobby.(Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wyślę linki do moich wykonanych wszystkim modeli).

Modelarstwo RC - ciekawe naprawdę ciekawe czytając już na tym i innych forach artykuły dopatrzyłem się że to hobby daje bardzo dużo satysfakcji i frajdy z wykonanych modeli.Sam jestem w trakcie budowy RWD5 (pierwszy Elektryk) mam nadzieję że coś mi z niego wyjdzie.Ponadto znalazłem i to mnie bardzo cieszy dużo planów i relacji, które zostały zrobione dla początkujących - dzięki takim tematom nauczę się wszystkiego krok po kroku...

Co tu więcej pisać ? Jeśli chcecie wiedzieć więcej śmiało pytajcie to z chęcią wam odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.