Skocz do zawartości

Śmigłowiec ucieka na boki - jak wyregulować?


obelix94

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ucieka ci w prawo to trymer od tego drążka dajesz w lewo i odwrotnie

Jak ucieka Ci do przodu to trymer odpowiedniego drążka dajesz w dół i odwrotnie. :P

 

W Twoim wypadku daj trymer drążka odpowiadającego za lot w prawo/lewo w lewo a trymer drążka odpowiadającego za lot przód tył daj do przodu. Ale delikatnie, sprawdzaj jak wisi po każdej zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest ustawić to zamiast trymerami to na snapach tych małych łączniczkach które są połączone z serwami i tarczą sterującą,oczywiście przy trymerach ustawionych na 0,poczytaj o tym a dasz sobie rade,ja lamy nie mogłem wytrymować dawniej i na snapach ustawiłem i wszystko grało:)Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka nie potrzebna, wnioskuję z twoich postów że albo jest to Lama albo jakaś inna chińska zabawka. Jeśli ucieka Ci na boki to na aparaturze powinieneś mieć takie suwaki przy każdym drążku i tak jak pisał Markel nimi trzeba korygować lot. Co do regulacji mechanicznej to musisz pokręcić tymi częściami co na fotce (snapy) co łączą się z tarczą sterującą. Trzeba je rozkręcić lub skręcić. Nie rób tego jeśli da się ustawić model suwakami z nadajnika bo możesz jeszcze bardziej pogorszyć sprawę.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.