Jump to content

ładowarka Turnigy


pyton

Recommended Posts

pyton, zainwestuj w Accucela lub ECO. Naprawdę sie opłaci a i pakiety dłużej pożyją a przede wszystkim masz podgląd parametrów ładowania-co daje Ci pojęcie o kondycji pakietu.Ta do której podałeś linka ma bardzo mały prąd ładowania-800mA.Ładowanie pakietu 2200 mA dla przykładu trwa koszmarnie długo-około 3 godzin.Accucell załatwi sprawę w 30-40 minut.
Link to comment
Share on other sites

no tak zgadza sie tylko akurat czas bym mial:) a ładowanie wyższym natężeniem no jednak jest ryzykowne i skraca żywotność pakietu wiec czy nieopłacało by sie jednak poczekac dlużej i potem pewniejszym byc ze pakiet starczy na dłużej??

Link to comment
Share on other sites

Eko six kosztuje 170 zl więc sporo drożej ,ale jak sa pieniązki to na pewno będzie to bardziej rozsądny wybór . Biorąc pod uwagę że ma się kilka pakietów (5 ,10) ,lub będzie się miało ,no to warto zainwestowac . Dla jednego ,dwóch pakietów to bym dał sobie spokój z eko itp. ładowarką.

Link to comment
Share on other sites

yhym a co do zasilacza no niby mam jeszcze od satelity wiadomo zadna rewelacja zwykły ma on 12V na wyjsciu i niby był by ok tylko czy sie taki nadaje? :?:

Link to comment
Share on other sites

Zalezy jakie natężenie. Ja w accucelach nie polecam balansera. Przynajmniej w A6. W A8 działał świetnie ale miałem 3 accucele 6 i w każdym po pol roku do roku padał balanser(przy ładowaniu 3s pokazywał na drugiej celi napięcie 2,5v a w rzeczywistości było normlanie,około 3,6-3,8V)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.