Skocz do zawartości

Modelarskie Air show 2007 Nowy targ - ktos sie wybiera??


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Też się tam wybiorę, mam dobre połączenie do Nowego Targu, a może i uda się zabrać z kimś znajomym podążającym w to samo miejsce :wink: Najwięcej ludu i modeli jest zazwyczaj w sobotę więc w tym dniu najlepiej być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich modelarzy.

TO JUŻ JUTRO ZACZYNAMY II PODHALAŃSKI MODELARSKI AIR SHOW aż do niedzieli będziemy się bawić między Gorcami a Tatrami .Główna część imprezy to oczywiście SOBOTA wraz z ogniskiem i pieczeniem'' ŚWINKI''----ZAPRASZAMY.

 

Nie nie muszą być tylko 3m modele .Kazdy mile widziany .

 

Pozdrawiam grześ

 

www.grzegorz-baraniak.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Byłem w Nowym Targu w sobotę.Niestety nie miałem ze sobą kamery i aparatu.Było dużo modeli i fajne loty.Jednak pogoda była kiepska, wiało dość mocno, niebo zachmurzone, po południu opady deszczu .Jednak warto było przejechać 300km w jedną stronę.Pomimo silnego wiatru loty sie odbywały.Poza połamanym deproniakiem i uszkodzonym szybowcem chyba nie było strat wśród modeli.Szkoda że pogoda nie dopisała. było bardzo zimno.Mam nadzieję że za tydzień w Kraśniku będzie bezchmurne niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

ano ja byłem i muszę powiedzieć że chociaż pogoda była kapryśna to bardzo mi się podobało , troszeczke polatałem wieczorem zjadłem pyszną świnke i było super , jeśli czas pozwoli to w przyszłym roku też się wybiorę , a tak na marginesie organizacja imprezy profesjonalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.