Skocz do zawartości

Przywitanie.


ssak1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Mam 48 lat. Dawno, będzie ze 30 lat temu popełniłem akrobatka na uwięzi napędzanego spaliną. Po kilku lotach skończył pięknym kretem. Potem na parę lat zmieniłem sterowanie na bezpośrednie, głównie jety w skali 1:1 Dołączona grafika . W tym Ts-11 i Lim-5. Po 8 latach zostałem uziemiony. No a teraz pomyślałem by sobie potrenować TPF (third person flyer). W decyzji pomogła mi informacja o stanie napędów elektrycznych. Dla mnie szok. No i podstawowe pytanie jak to będzie wyglądało po 20 latach i zmianie perspektywy.

P.S. Ponad 90% mojej wiedzy o elektrykach i zakupach w HK to zasługa tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego Kolegę w kręgu naziemnych pilotów ;D Powodzenia w ciągu dalszym modelarskiego hobby, w tej chwili już w zupełnie innej rzeczywistości. Ja też w latach 80 - tych budowałem Jaskółki i zacząłem Kruka z napędem gumowym. Zawsze moim marzeniem był Pilot 2 lub Pilot 4 (starsi wiedzą cóż to jest), ale jakoś rodzice w tamtych czasach nie podzielali mojego zdania. Na poważnie wróciłem do modelarstwa w ubiegłym roku i jakoś jeszcze nic nie rozbiłem :rotfl: Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.