Skocz do zawartości

Tłumik w ASP.


Kwazio

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumiki w niektórych ASP (OS też) są fabrycznie przedłużone poprzez wstawienie tulei i dłuższej śruby...

Składam model, do którego ASP 52 AII pasowałby idealnie, gdybym mu wyjął tę przedłużkę z tłumika.

Czy ktoś wie jak to wpłynie na osiągi/pracę silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też dołączam się do pytania ;) bo tez mam ten silnik i zawsze byłem ciekawy czy coś się zmieni jak wyciągnę tą srebrną przedłużkę ;) czy będzie to wpływało na moc :) podejrzewam , że nie ale może ktoś się wypowie doświadczony :)

 

 

pozdrawiam Darek

 

 

 

_______________________

FRENZY 50 TZ V2 już jedzie do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jest tu przegroda - tarcza z otworami blisko obwodu, wytłoczonymi na kształt budki suflera tak, aby wprawiały spaliny w ruch wirowy. Za tarczą jest już tylko wylot, więc nie wiem po co ona. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to wymuszenie spływania niespalonego oleju po ściankach dla poprawy chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.