Skocz do zawartości

Zawiasy do małcyh modeli depronowych...


czhomik

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zawiasy z taśmy są w zupełności wystarczające do shocków, muszą jednak zostać spełnione dwa warunki: powierzchnie klejenia trzeba odkurzyć i ew odtłuścić, do robienia zawiasów użyć droższej taśmy 3M. Taśma jest chyba najbardziej optymalna.

 

Inny sposób na zawiasy opisany jest w instrukcji obsługi shocka Benny 3D której aktualnie nie mogę znaleźć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce motylastego znalazłem fajny patent na zawiasy z petu. Tu masz linka http://www.tbm.lasowice.net/ >warsztat RC> "Zawiasy typu PET" (mam nadzije ze motolasty sie nie obrazi :wink: ). Szkoda Mariusz ze nie powiedziałes mi o tych zawiaskach wczesniej bo obecnie wykancam ten sam model i mam taki sam problem iwłasnie zawiasy bede zmieniał na te z PET-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasy z tasmy i to niewazne jaiej czy to 3M czy paski pocietej folii ORACAL trzymaja sie idealnie EPP pod warynkiem ze wpierw miejsca gdzie bedzie przyklejona potraktujemy kilkakrotnie klejem polimerowym dragon. Najlepiej klej rozrzedzic deneturatem badz spirytusem ( denaturat zabarwi klej lekko na fioletowo niebiesko ) Ja stosuje 3 warstwy kleju tak aby uzyskac szklaca powierzchnie. Klej musi byc plyny prawie jak bardzo zadka smietana. Na taka wyschnieta powierzchnie ak nakleimy tasme i przeprasujemy to juz nie ma szans na oderwanie.

Tak przyklejone lotki w modelu EPP mam juz 2 lata i ak narazie nie zapowiada sie by cokolwiek chcialo sie odkleic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.