Skocz do zawartości

witam serdecznie


obi_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegów i koleżanki

 

Forum znalałem przypadkowo przeglądając neta, jeśli chodzi o latanie modelami RC jestem początkujący, do tej pory bardziej zajmowałem się replikami plastikowymi. mam nadzieję, iż opinie i rady pozostałych forumowiczów pozwolą mi np. nauczyć sie bezkolizyjnego lądowania :-), jak na razie start to nie problem ale gorzej z posadzeniem samolotu z powrotem w calości na ziemi, ale jak to ktoś mądry napisał kiedyś - ziemia cierpliwa, każdego przyjmie :-).

 

Na tą chwilę męczę Mustanga P51D, chciałbym także nawiązać kontakt z osobami ze Świebodzina lub z okolic, które także lubują się w lotach modelami RC - zawsze to weselej w kilka osób wyskoczyć polatać. Osoby ze Świebodzina lub okolic chętne do wspólnych lotów zapraszam gg 4135748 lub obi_pl@interia.pl.

 

pozdroviska

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.