Skocz do zawartości

WiiQuad by Slawko


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam moją kolejną konstrukcję

Zbudowany i oblatany już z miesiąc temu ale dopiero teraz była okazja polatać i coś nakręcić.

 

Podstawowe dane:

Rama: 49cm

Silniki: CF2822

Śmigła: GWS 9050x3

FC: Arduino Nano, WM+ (klon na IDG/ISZ650), Nunchuk (klon na ADXR335)

Regle: Turnig Plush 18A

Bateria: Turnigy 2200mAh, 3s 20C

Formacja: +

Waga: 850

 

Jeżeli ktoś chce polatać to lata rewelacyjnie. Do podziczenia jest Super. Przez kilka miesięcy miałem quada na elektronice MK i frajda z latania tym jest znacznie większa.

Jeżeli ktoś szuka platformy FPV czy myśli o kamerowaniu to lepiej się za czymś stabilniejszym rozejrzeć.

 

Poniżej kilka fotek z budowy oraz krótki filmik.

Lot z wyłączonym Nunchukiem bo nie czuje potrzeby z nim latać.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=U1eAK7Mx2tY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A powiedz mi, gdzie wycinałeś elementy ramy ? Chodzi mi o płytki z laminatu. Od dłuższego czasu szukam firmy (kolegi), który wyciął by mi ramę do quadro i hexa w/g mojego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam frezarkę pod ręką i sam frezuję dla siebie.

Poszukaj w dziale giełda ogłasza się inny kolega który zajmuje się tym dla innych.

Dzięki za informacje :) Zapytanie ofertowe wysłane. Mam nadzieję, że wreszcie ulotnię swoje quadro (w późniejszym czasie hexa) o czym zapewne poinformuję na forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.