balcerseb88 Posted July 23, 2007 Posted July 23, 2007 Witam wszystkich Niestety przyszla kolej na mnie zebym wpisal sie do tego dzialu :cry: Dzis pod wieczor wybralem sie na oblot Mini katany jeszcze bez kabinki i owiewki silnika bo niezdarzylem zrobic. Model napedzany silnikem os max 40 la rozpietosc 115cm Po starcie przez ok 2minuty lotu wszystko szlo pieknie ale zachcialo mi sie poszalec i ta mozna powiedziec brawura doprowadzila do niewielkich strat w ktorejs z koleji beczce przestal pracowac silnik a ze bylem za nisko niezdarzylem wyprowadzic i model wyszukal sobie kreta w polu kapusty walna prawie pionowo w dol miedzy dwoma glowkami kapusty:/ Straty w modelu naszczescie niewielke tylko zgieta rurka laczaca skrzydla jedna polowka do naprawy no i wyrwana wrega silnika motor i wyposarzenie naszczescie cale ale przykrosc zostala dwa tygodnie pracy po godzinach mozna powiedziec poszlo prawie na marne :? oto fotki jutro postaram sie wstawic filmik z feralnego oblotu :/
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.