Skocz do zawartości

Samsung Wave 533 vs LG GM 360 BALI


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam dylemat.Kupuję nowy telefon.Możecie poradzić który byłby lepszy?Samsung ma Wifi a lg Bali nie.Za to lg ma chyba lepszy aparat.Może ktoś miał jeden z tych telefonów i może mi coś zaproponować?Dodam tylko że w moim pakiecie w playu Samsing kosztuje 149 zl A LG 99zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu 14 vs 12 ;)

 

;) to zalezy co chcesz miec..

 

wymien jeszcze jakie telefony mozesz miec w swojej ofercie

 

karta czy abonament?

ja mam w erze

zwiekszylem abonament do 50zl ( z 35) bo daja 100minut i 500sms do wszystkich miesiecznie

 

wczesniej mialem za 35zl 120min bez sms( 1 min =3sms)

 

z tym ze teraz mialem mozliwosc wybrania telefonu a wiec oferowali mi samsunga wave 8500 za doplata 600zl , wave 533 za doplata 1zl i samsunga galaxy 3 za 99 ( wziolem znizke za punkty era premia to zaplacilem 1zl- bo cos zaplacic trzebabylo)

 

jak juz domysliliscie sie wziolem galaxy gt i 5800 (3) bo najbardziej mi przypadl do gustu mimo iz wczesniej nastawilem sie na 8500

 

533 nawet nie wchodzil w gre bo po 1: rozsuwany.. ( tasma predzej czy poźniej padnie) po 2: wyrobia sie luzy poprzeczne tzn na zawiasach czy jak to nazwac przy sliderze gorna czesc komorki bedzie sie ruszala ( znam z autopsji) a po 2 jest za wolny i sie tnie.. ( poczytaj w necie)

 

wybor nalezy do Ciebie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce dobre zdjęcia,dostęp do neta,ma być wygodny w obsłudze

 

W erze byłem 6 lat,ale za bardzo ze mnie zdzierali(abonament)Teraz jestem w Playu Mixtura dobre warunki itd ;)

 

http://www.playmobile.pl/pl/telefony/Telefony/index.html

 

Trzeba wybrać

 

W pierwszym play mixtura

W drugim Play mixtura 30zł 40 doładowań

 

 

Te oba telefony przypadły mi do gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.