Skocz do zawartości

Popełniłem piękny model!!!!!


Way

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj syna położyłem na wagę i... wyskoczył sztański numer :devil: :devil: :devil: Waży dokładnie 6,66 kg

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Mam szatana w domu :lol::lol: 8) :lol: :mrgreen: :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokooojnie, mam czas. Dzisiaj sobie pofruwalem SIGiem przed gimnazjum szkolnym. Maja tam wieeelkie boisko nie tylko do piłki nożnej ale także stanowiska do strzelania z łuków :shock: , do koszykówki i siatkówki. Trawa tam na 5 mm przysrzyżona z systemem nawadniającym :crazy: W trakcie latania słyche od pracownika że zajęcia w gimnazju się skończyły. Po wylądowaniu patrze a w oknach uśmiechnięte mordki gimnazjalistów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i ja dozuce moje 2 grosze , co prawda to odmiena "dziedzina modelarstwa" :wink: ale syn ci sie udal, trafiles w "10 " bedzie z niego Modell..... :lol:

szczezre G R A T U L A C J E .....

niezapominajac rowniez o Malzonce chyle kapelusza za te 15 godzin....

 

z pozdrowieniami i oby sie zdrowo chowal

 

 

PS. no moi chlopcy to juz 25 i 23 i jeden "dziurawiec" 15......wyrosli juz z pampersow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.