Marek_Cm Posted July 25, 2007 Posted July 25, 2007 Witam Nazywam sie Marek, mam 17 lat, mieszkam w Piekarach Slaskich k. Katowic. Modelarstwem zajmuje sie od kilku lat lat. Forum sledzilem od jakiegos czasu i bardzo mi sie spodobalo wiec postanowilem sie do Was dolaczyc. Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.