Jump to content

Ochodzita dzisiaj.


Bodziowaty

Recommended Posts

Posted

Od samego rana swędziały mnie ręce do latania, po pracy i szybkim obiedzie pojechałem na Ochodzitą. Na szczycie wiało z północnego-zachodu więc niezbyt sprzyjający kierunek z racji latania nad linami wyciągu orczykowego. Udało się pokręcić trochę po koniakowskim niebie i ręce przestały swędzieć, a i samopoczucie od razu się poprawiło. Jak to nam modelarzom niewiele do szczęścia potrzeba :D . Od najbliższej niedzieli spędzę dwa tygodnie w Pieninach i mam zamiar polatać na tamtejszych górkach, między innymi na Czarnej Górze. Oby tylko dobrze wiało.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.