Skocz do zawartości

Turnigy nie działa


GAWPIO

Rekomendowane odpowiedzi

Napisał Vertigoo:

chciałem powiedzieć ,że zasięg jest w porządku ,ale już mi w środku aparatury raz kabelki od steru kierunku się oderwały ,ale je przylutowałem

Pozwoliłem sobie przytoczyć wypowiedź jednego z kolegów naszego forum mowa tu oczywiście o turnigy 9 myślę ze to samo mówi za siebie.... Żeby w obudowanej aparaturze odpadały kable od płytek to jest już naprawdę nie do zaakceptowania.quote]

W SANWACH był ten sam problem ale nie jako pojedyńczy przypadek :roll:

Jak kupiłem turnigy to wszycy narzekali ze gó*no kupiłem, strach na tym latać itp. itd. po pół roku użytkowania bez najmniejszej awarii od gorącego lata do -10 powoli zaczynają się do niej przekonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimek posłuchaj ja już na swoim dx'ie latałem i wszystko jest super ma o wiele szybszą reakcje niż stara futaba mam oczywiście system DSM2 odbiornik AR6200 z satelitą. Nie wiem może ty po prostu nie potrafisz obsługiwać tych aparatur bo taki pech jest nie realny i przestań sie czepiać wszystkich tylko dlatego że sam miałeś niepowodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimek posłuchaj ja już na swoim dx'ie latałem i wszystko jest super ma o wiele szybszą reakcje niż stara futaba mam oczywiście system DSM2 odbiornik AR6200 z satelitą. Nie wiem może ty po prostu nie potrafisz obsługiwać tych aparatur bo taki pech jest nie realny i przestań sie czepiać wszystkich tylko dlatego że sam miałeś niepowodzenia.

 

Kozaczki, kozaczki maślane ,maślane szły sobie przez pola ,wydmy lasyy.... :devil: :devil: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.