Skocz do zawartości

Beta 1400 Aparatura Fail.


Cimek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem, ten "dział" nie jest mi obcy... Paręnaście modeli rozwalonych... Z winy pilota na początku fakt, a gdy już potrafilem latać w późniejszym czasie była to wina (sprzedanej) dx6i... Początek był taki że oryginalny odbiornik (ar6200) po prostu padł, zimny lut na pinach , lecz znajomy (modelarz) sprawdził i nie był to zimny lut, po prostu coś poszło na procesorze czy jakoś tak :) . Latałem Bętą dość długo... Lecz pierwszy kret jaki zaliczyłem był mój błąd... Ah... nie ma to nie patrzenie na model i zerkanie na aparaturę aby włączyć klapy.. Nagłe łup no i dzióbek skasowany , po naprawie model o dziwo latał o wiele lepiej jak przedtem. Niestety zdjęcia z tej krasy nie mam... Gdy pięknego popołudnia po pracy poszedłem polatać na moją jak że wspaniałą łąkę, wypuściłem model i coś mi nie pasowało ze środkiem ciężkości więc chciałem wylądować... (ohh za wysoko) pomyślałem, więc chciałem zrobić nawrót ale model coś poleciał pionowo w górę i piękny kret, filmik wszystko obrazuje jakie zniszczenia... Model leży sobie teraz na "półce" bardziej na pięcu kaflowym i tak się "Grzeje"

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_AC4Gf8sOWw

 

 

a Obecnie tak wygląda :)! Da się naprawić ,aczkolwiek nie mam ochoty jak na razie :)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.