Skocz do zawartości

Zdalnie sterowany samochód skala 1:1


Gość Squa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim którzy poświęcą trochę wkładu do tego tematu aby projekt został ukończony.

 

Słowem wstępu. Mam zamiar, zapał i chęci zbudować/przerobić samochód pod zdalne sterowanie. Mam pełen dostęp do sprzętu warsztatowego w pełni wyposażonego oraz parę pomysłów na mechanizmu sterowania pedałami oraz kierownicą. Jak na razie nie mam konkretnych planów dlatego szukam wszelkich materiałów oraz podpowiedzi z waszej strony.

 

Wujek Google zapodał tylko jednym tematem : >> KLIK << . Nie jest tam za dużo opisane ale pomysł wypalił. Co prawda mam zamiar włożyć więcej pracy i estetyki a w miarę postępów prac udoskonalić sprzęt w kamerki bezprzewodowe by pojazd był w pełni mobilny.

 

Chętnie posłucham się waszych rad, podpowiedzi i wszystkiego co jest warte uwagi. Również akceptuje słowa krytyki poza takimi jak: NIE DASZ RADY, SKONCZ Z TYM TO NIE MA SENSU itp itd.

 

Więc co ciekawego wiecie w tym temacie?

 

Pozdrawiam Paweł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.