Skocz do zawartości

PP JOY


rafal2145

Rekomendowane odpowiedzi

Jak włanczam Aerfo Fly Professional Deluxe to nie wykrywa mi USB.

 

A dlaczego ma ci tak wykryć ??

 

Bez odpalania AFPD system powinien ci wyryć sprzęt podpięty pod USB i zainstalować go jako zwykły kontroler.

 

 

No chyba że masz oryginalny interfejs AFPD a nie ten z alledrogo, to może byc inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez posiadam taki kabel.Jest to Hitec.Interface USB zakończony końcówką "Mini Jack" .Po włożeniu kablado UsB komputer mi go wykrył,następnie zainstalowałem Aero Fly Professional Deluxe,następnie chciałem skonfigurować PP JOY'A ale gdy chciałem dać konfiguracje wyskakuje mi informacja że nie ma zainstalowanego jednego pliku mim tego że instalacja była.Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

jak wykrył ze jest zainstalowany joystic pod usb to wystarczy w aerofly przełączyć program na joystic i musi chodzić . To ma być zgodne z kontrolerem PID . Bardzo fajne jest opracowanie quatro , http://quattro.haje.cz/view.php?cisloclanku=2005082201 zrobiłem ten interface i chodzi super . W razie potrzeby pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.