Skocz do zawartości

Flysky Problem z zasiegiem


Cimek

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem nie dawno aparaturę Flysky ze sklepu abc-rc. Zamówiłem w późniejszym czasie Zagi 1.5m ,wszystko posklejałem i pojechałęm polatać. Zagi dostojnie lata fakt, ale 80-100 metrów i zaczynaja się schody, failsave włącza się dość często, zrywa zasięg jednym słowem ... Czyżby oddać na gwarancję przez dx6i rozbiłem parę modeli sprzedałem ją, zamówilem flyaskya aby nie mieć problemów... eh.. panowie pomocy... :(

 

 

ps. ustawiłem antenki modułu w różnych pozycjach ,poziomo zrywało bliżej mnie, jak ustawiłem pionowo trochę dalej mogłem odlecieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nie dawno aparaturę Flysky ze sklepu abc-rc. Zamówiłem w późniejszym czasie Zagi 1.5m ,wszystko posklejałem i pojechałęm polatać. Zagi dostojnie lata fakt, ale 80-100 metrów i zaczynaja się schody, failsave włącza się dość często, zrywa zasięg jednym słowem ... Czyżby oddać na gwarancję przez dx6i rozbiłem parę modeli sprzedałem ją, zamówilem flyaskya aby nie mieć problemów... eh.. panowie pomocy... :(

 

 

ps. ustawiłem antenki modułu w różnych pozycjach ,poziomo zrywało bliżej mnie, jak ustawiłem pionowo trochę dalej mogłem odlecieć...

To nie jest normalne. Ich system to nie jest szczyt techniki, ale z Twoim egzemplarzem coś jest nie tak. Nie mając znajomego z takim sprzętem do potestowania "na krzyż" , pozostaje reklamacja w sklepie. Swoją drogą, polecałbym wymianę modułu w.cz. na Frsky.

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego który ma identyczną aparaturę +moduł... Spróbuje, chociaż nie mam sił już... A moduł hmm... Chwilowo finanse nie pozwalają na wymianę.

W takiej sytuacji kilka testów i wiadomo co szwankuje. Może się okazać że banał (np. rozpięte złącze kabelka w.cz.) ale wymaga to rozbierania sprzętu, co mogłoby unieważnić gwarancję.

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.