Skocz do zawartości

Dziendobry


Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry wszystkim uzytkownikom forum. Mam na imię Michał, zaczele włąsnie swoją przygode z modelarstwem. Zaczynam wlasnie zbiorke materiałów i wiedz do budowy RWD by skazoo. Wiec niedlugo napewno zobaczycie moj temat i kilka mojich pytan na temat budowy. Moze wkoncu moje marzenie z dziecinstwa sie spelni i bede mial samolot na pilot :}.

 

Pozdrawiam TheMafio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj!

Powodzenia w budowie!

Dobra rada: tutaj nie pisze się "samolot na pilot" bo Cię "zjedzą" na samym początku :wink: Tutaj to nazywa się "zdalnie sterowany model samolotu"

pilot to nadajnik

Jeszcze jedna prośba: pisz po "polskiemu" tak żeby dało się to przeczytać

Zyczę udanych modeli i lotów.

Wysokości!

Rafciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafciu ale to wlasnie mialo tak zabrzmiec(samolot na pilot).

 

Tzn. jako dziecko chcialem to jako jeden z prezentow na świeta i wtedy rodzice mi uświadomili ze mikołaj nie istnieje. Takie moje małe marzenie które mam zamiar teraz zrealizowac.

 

Przepraszam za błedy ale jestem noga z ortografi plus skonczyłem tylko podstawówke w Polsce i mieszkam od 3lat w Anglii wiec wybaczcie. Normalnie pomaga mi Opera i sprawdzanie słów a tu niestety jestem nie na swojim komputerze i juz nie jest tak łatwo.

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.