Skocz do zawartości

HK 450


student87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Zdecydowałem się na HK 450 na drugiego helika. Po przeczytaniu setek postów na temat jego konfiguracji coraz bardziej się zniechęcam, zawsze "coś komuś nie pasuje" albo "może zamień na inne". Nie mam znajomych którzy latają helikami, więc proszę o pomoc wirtualnych kolegów w skompletowaniu pierwszej 450-tki, kita jak i elektronike chce kupić oczywiście w hobby city, będzie to mój drugi heli po lamie do nauki latania, posiadam aparaturę turnigy 9x v2 i 5 pakietów 3s 2200 20 C. Czy ktoś mógłby mi podać sprawdzoną konfiguracje sprzętową z Hobby City i napisać co mi będzie jeszcze potrzebne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zdecydowałem się na HK 450 na drugiego helika

No super...

Po przeczytaniu setek postów na temat jego konfiguracji

to mało szukałeś...

więc proszę o pomoc wirtualnych kolegów w skompletowaniu pierwszej 450-tk

jeszcze raz przeszukaj forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuje za poradę, ale moje braki są większe kolejna zagadka dla mnie.

Czy istnieje możliwość wlutowania lub "wszczepienia" gdzieś wyłącznika którym rozłączył bym pakiet od modelu. Np Mam takowy w Tamiyo-wskiej Toyocie High lift 4x4 i jest zespolony kablem z regulatorem(Regulator fabrycznie nowy rozpakowany przeze mnie w domu z foli vacum oryginalny TAMIYA. Nie musiałbym rozłączać pakietu na złączu XT-60 w śmigłowcu, no chyba że w Heli panują inne zasady, dlatego pytam. :oops: Widziałem na 90% filmików na portalach społecznościowych że piloci RC helików zanim polatali coś tam grzebali pod canopką i słyszalny był ten specyficzny dźwięk uruchamianego odbiornika i regla po założeniu jej na swoje miejsce następował start.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.