Jump to content

HK 450


student87

Recommended Posts

Witam !

 

Zdecydowałem się na HK 450 na drugiego helika. Po przeczytaniu setek postów na temat jego konfiguracji coraz bardziej się zniechęcam, zawsze "coś komuś nie pasuje" albo "może zamień na inne". Nie mam znajomych którzy latają helikami, więc proszę o pomoc wirtualnych kolegów w skompletowaniu pierwszej 450-tki, kita jak i elektronike chce kupić oczywiście w hobby city, będzie to mój drugi heli po lamie do nauki latania, posiadam aparaturę turnigy 9x v2 i 5 pakietów 3s 2200 20 C. Czy ktoś mógłby mi podać sprawdzoną konfiguracje sprzętową z Hobby City i napisać co mi będzie jeszcze potrzebne ?

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałem się na HK 450 na drugiego helika

No super...

Po przeczytaniu setek postów na temat jego konfiguracji

to mało szukałeś...

więc proszę o pomoc wirtualnych kolegów w skompletowaniu pierwszej 450-tk

jeszcze raz przeszukaj forum
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jaki pinion (zębatkę silnika) radzicie zapodać 11,12,13T zdaje się na wasze doświadczenie, loty raczej widokowe, może za jakiś czas delikatne acro.

Silnik Typhoon 450H 3550kv.

Pozdrawiam Piotr.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za poradę, ale moje braki są większe kolejna zagadka dla mnie.

Czy istnieje możliwość wlutowania lub "wszczepienia" gdzieś wyłącznika którym rozłączył bym pakiet od modelu. Np Mam takowy w Tamiyo-wskiej Toyocie High lift 4x4 i jest zespolony kablem z regulatorem(Regulator fabrycznie nowy rozpakowany przeze mnie w domu z foli vacum oryginalny TAMIYA. Nie musiałbym rozłączać pakietu na złączu XT-60 w śmigłowcu, no chyba że w Heli panują inne zasady, dlatego pytam. :oops: Widziałem na 90% filmików na portalach społecznościowych że piloci RC helików zanim polatali coś tam grzebali pod canopką i słyszalny był ten specyficzny dźwięk uruchamianego odbiornika i regla po założeniu jej na swoje miejsce następował start.

Pozdrawiam Piotr

Link to comment
Share on other sites

ja jestem zdania ze jednak lepiej dmuchac na zimne.. a jesli wylacznik nie znieise tych pradow skokowych i sie stopi? albo cos innego sie zepsuje..

 

zawsze wtyczka z goldem lub t-deans czy tam hx60 pewniejsza

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.