Skocz do zawartości

kyosho kaliber 400xp co sądzicie?


oskar9595

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zakupić model helikoptera firmy kyosho, a dokładniej model kaliber 400xp. Miał ktoś z was już jakieś styczności z tym modelem? Co możecie o nim powiedzieć (dobre i złe strony ) dostepność części, awaryjność i inne ważne według was sprawy dotyczące tego modelu. Jestem nim bardzo zainteresowany, więc proszę o skrupulatne odpowiedzi. Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

 

Oskar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie ma czegoś takiego, jak żyroskop dedykowany. Generalnie myślę, że należy przyjąć, że model jest bez wyposażenia, bo jak nie ma serw i porządnego żyra, to znaczy że jest bez wyposażenia. Nie zawracaj sobie głowy, tylko kup Trexa. Jak nie chcesz nowego, to poszukaj na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisząc dedykowany mam na myśli tak jak np w eg pro, że piszą, co do modelu byłoby dobre. Tak samo było (chyba) do tego kalibra. A co sądzisz o tym http://allegro.pl/hk-450-kit-najtaniej-t-rex-i1465486123.html i tym http://allegro.pl/aeolian-t-rex-450-pro-align-lipo-rc-2-4-i1461216427.html helikopterku. http://allegro.pl/t-rex-450-sport-rtf-super-zestaw-okazja-zajrzyj-i1466759620.html taki byłby dobry? jesli chodzi wam o taką używkę to neistety, lecz ja będe musiał zrezygnować z helikopterów, bo jak narazie to kwoty strasznie mnie przerażają. Postaram się troche fundusze podreperować i wtedy zobaczę, ale tak jak patrze wszędzie to skąpletowanie t-rexa to kwota żędu tysiąca zł.

 

Pozdrawiam

 

Oskar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to 1600 zł to dużo za dużo. nie chcę latać wyczynowo, narazie tylko zawisy, może spokojne loty potem. Narazie przez całą moją karierę modelarską wydałem mniej na cały sprzęt niż ten helik warty co podałeś. Jeśli uda mi się sklecić helika gotowego do lotu za około 500-600 zł ( bez aparatury, bo posiadam) to byłoby dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spytaj Coolsky on najlepiej się zna na Heli ;)

A co nie jak tak :P

 

Nie ryzykowałbym tego kyosho ze względu na dostępność części. Z tego co się orientuję to u nas w kraju ma je rc-ikar.

Za zdaniem From_heaven , lepiej dołożyć i kupić używanego reksia lub jeśli heli ma służyć do turlania dropsa po niebie to za te 400 zł złożysz sobie HK-450 z Chin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie sobie odpuszczę, otrzymałem od jednego z kolegów z forum ofertę złożenia takiego helika łącznie z oblotem za 450 zł ( wszystko razem z pakietem, bez aparatury i odbiornika) i chyba z tego skorzystam. hk450 myślę, że wystarczy, będzie to mój drugi model heli po lamie, przy pierwszym locie miałem ją opanowaną na cacy. Moglibyście skompletować mi helikopter? (linkami) z HK? Byłbym wdzięczny.

 

Pozdrawiam

 

Oskar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.