Skocz do zawartości

Odbiornik z syntezą


kylorc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :lol: .

 

Mam zamiar kupić tą aparaturę :shock:

http://www.arthobby.eu/index.php?page=6&prod_id=47

 

Czy ten odbiornik Webra SCAN DS6 - 6 kanałów, synteza

bez problemu współpracował by z tą aparaturą i czy to dobry wybór.

 

Ten odbiornik można znaleść tu http://arthobby.pl/arthobbysklep.htm

 

Zależ mi na szybkiej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam sie do opinii o MX-16 - żadnych problemów, bardzo dobry zasięg, a ponadto nadajnik obsługuje się dzięki czytelnemu menu bajecznie łatwo;

 

przełączanie kanałów w syntezie MX-16 jest wykonywane z poziomu menu, w Opticu o ile wiem jakimś przełącznikiem w module syntezy

 

MX-16 można już kupić lekko poniżej 1000 PLN, a Optic + osobno kupiony odbiornik z syntezą będą kosztować ok 900 PLN

 

ja bym się nawet długo nie zastanawiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry sprzet godny polecenia, obslugi tego radia mozna sie nauczyc w okolo 1-2h ze wszystkimi funkcjami (nie mowie tu o ustawieniach dla heli) bo otym nie mam pojecia :) Mysle ze obsluga jest prostrza niz w MX-12, poniewaz tu jest wszystko ladnie podzielone na pod menu i nie trzeb przelatywac wszsytkich funkcji jednym ciagiem. Wchodzis np do pod menu ustawienia serw i ustawiasz wszystko to co chchesz. Pozatym graupner mx-16s ma taka funkcje jak zamiana kanalow dla weyjsc z odbiornika, tzn mozna sobie pozamieniac kolejnosci np ja tak mialem ze dla odbiornika robbe futaba 2ch to mialem gaz, a dla graupner gaz jest na 1 kanale. Nie bede sie rozpisywal wiadomo oco chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.