Jump to content

Odbiornik z syntezą


kylorc

Recommended Posts

Posted

przyłączam sie do opinii o MX-16 - żadnych problemów, bardzo dobry zasięg, a ponadto nadajnik obsługuje się dzięki czytelnemu menu bajecznie łatwo;

 

przełączanie kanałów w syntezie MX-16 jest wykonywane z poziomu menu, w Opticu o ile wiem jakimś przełącznikiem w module syntezy

 

MX-16 można już kupić lekko poniżej 1000 PLN, a Optic + osobno kupiony odbiornik z syntezą będą kosztować ok 900 PLN

 

ja bym się nawet długo nie zastanawiał...

Posted

Bardzo dobry sprzet godny polecenia, obslugi tego radia mozna sie nauczyc w okolo 1-2h ze wszystkimi funkcjami (nie mowie tu o ustawieniach dla heli) bo otym nie mam pojecia :) Mysle ze obsluga jest prostrza niz w MX-12, poniewaz tu jest wszystko ladnie podzielone na pod menu i nie trzeb przelatywac wszsytkich funkcji jednym ciagiem. Wchodzis np do pod menu ustawienia serw i ustawiasz wszystko to co chchesz. Pozatym graupner mx-16s ma taka funkcje jak zamiana kanalow dla weyjsc z odbiornika, tzn mozna sobie pozamieniac kolejnosci np ja tak mialem ze dla odbiornika robbe futaba 2ch to mialem gaz, a dla graupner gaz jest na 1 kanale. Nie bede sie rozpisywal wiadomo oco chodzi :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.