Skocz do zawartości

JR DSX7


Maciej1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jako że nigdzie nie mogę dostać apki od JR DSX7 ( wszędzie Out Of Stock)

 

Znalazłem sklepik w którym jest na stanie : http://www.miracle-mart.com/store/index.php?main_page=product_info&products_id=3170&number_of_uploads=0

 

Czy ktoś tam kupował, jak z wysyłka, czy wszystko sprawne itd.

 

 

Oraz widzę że piszę tam R Version, czy to to samo co wersja 3 ?

 

Nie dokońca sądze by to było to samo, ponieważ piszę :

 

DSMJ system it is NOT compatible with DSM2 system such as AR6200, AR7000 , AR9000 etc.

 

 

A może ktoś zna jakiś sklep gdzie można od zaraz dostać JR DSX7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety jest to system DMSS, a nie DSM2, mam już 3 odbiorniki DSM2.

 

A może można napisać do nic e-maila w sprawie tej apki : http://www.rc711.com/shop/jr-dsx7-v3-24ghz-dsm2-7ch-transmitter-rd721-receiver-combo-servos-battery-p-1441.html?cPath=167_24

 

Zapytać o to kiedy planują dostawę, tylko ehh.. nie bardzo wiem jak i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to system DMSS, a nie DSM2, mam już 3 odbiorniki DSM2.

 

A może można napisać do nic e-maila w sprawie tej apki : http://www.rc711.com/shop/jr-dsx7-v3-24ghz-dsm2-7ch-transmitter-rd721-receiver-combo-servos-battery-p-1441.html?cPath=167_24

 

Zapytać o to kiedy planują dostawę, tylko ehh.. nie bardzo wiem jak i gdzie.

Ponieważ HorizonHobby który jest właścicielem systemu DSM2 przechodzi na system DSMX który jest "ponoć" lepszy ale i kompatybilny z DSM2 to wszystek sprzęt jest oczekiwany w tym nowym systemie i trza czekać - sam czekam na JR 12X DSMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ HorizonHobby który jest właścicielem systemu DSM2 przechodzi na system DSMX który jest "ponoć" lepszy ale i kompatybilny z DSM2 to wszystek sprzęt jest oczekiwany w tym nowym systemie i trza czekać - sam czekam na JR 12X DSMX

 

Czyli nie powinienem mieć problemu ze zbindowaniem z odbiornikiem DSM2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na portalu modelarskim :

 

"Część starych nadajników można zaktualizować do systemu DSMX dokupując za 75$ upgrade. Dotyczy to: JR12X, JR11X, JRX9503, JRX9303, Spektrum DX7 i Spektrum DX6i. Właściciele DX8 wystarczy że wgrają nowe oprogramowanie. Odbiorniki DSM2 niestety nie mogą być zupgradowane do DSMX."

 

Nie jestem pewien, chyba że będzie to przyszłością, i niedługo wszystkie apkie będą na tym pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem pewien, chyba że będzie to przyszłością, i niedługo wszystkie apkie będą na tym pracować.

chodzi o to że odbiornik DSM 2 będzie można zbindować z apką działającą w systemie DSMX ale nie da się upgrade-ować odbiornika do systemu DSMX ( bo niby jak)który ma być niby lepszy.

Spektrum ogłosiło również że nie będzie możliwości aby system DSMX bindował się z podróbami i zamiennikami ( orange) działającymi w systemie DSM2 , taki mały psikus :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektrum ogłosiło również że nie będzie możliwości aby system DSMX bindował się z podróbami i zamiennikami ( orange) działającymi w systemie DSM2 , taki mały psikus :lol:

Ciekawe, bo z tego co czytałem, to w "zamiennikach" jest skopiowany oryginalny wsad procesora bez specjalnego zastanawiania się jak to działa i dlaczego :P No ale może jest inaczej. Pożyjemy, zobaczymy. DSX9 i tak nie ma wymienionego na liście do upgradu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.