Skocz do zawartości

"GRIL DO SZLIFOWANIA ŻEBEREK"


fifi0125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka dni temu postanowiłem, że zrobię sobie, urządzenie do szlifowania żeberek (bardzo przydatne urządzenie), konstrukcji Pana Motylastego. Jednak jako amator jeżeli chodzi o robienie tego typu rzeczy, chciałbym zapytać się o dokładne wymiary: ścianek (kątowników aluminiowych), szablonu (kawałka szyny aluminiowej), prętów stalowych, usztywniaczy (kostek elektroinstalatorskich), podstawy (ja mam sklejkę ok. 11mm).

Bardzo proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie, projektanta tego urządzenia lub kogoś kto się na tym zna i to robił.

Pozdrawiam

 

Ps. Załączę zdjęcie sklejki :)

Z jednej strony:

Dołączona grafika

 

I z drugiej:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Tomka "Motylastego" nikt takiego grilla jeszcze nie posiada. Możesz być drugi :-)

 

 

A jak sobie radziliśmy do tej pory, możesz też przeczytać w temacie, w którym Tomek zamieścił przepis na żeberka z grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To jak Wy sobie radzicie ze szlifowaniem żeberek"

Właśnie tak ! wałek z tekstolitu z papierem ściernym Na tokarkę ,zresztą może być wiertarka ,wzorniki z dystansami balsa i jechane .Ważnym jest aby od razu po zdjęciu ze szprych na wzorniku włożyć na inne szprychy w zespole

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.