Skocz do zawartości

Turnigy 9X - problem.


Tropheus

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy rozpoczyna przygodę z RC. Zakupił sobie wymienioną aparaturę i chciał zacząć się szkolić na symulatorze. No i tu zaczęły się problemy z tym że w AFPD nie działają lotki. Oczywiście po sprawdzeniu na forum informacji na ten temat wypięty został moduł, następnie zmiksowane AIL z FLAP i tak nie działa. Tu moja prośba czy ktoś ma jakiś pomysł co jeszcze można zrobić żeby lotki zaczęły działać. Dodam jeszcze że aparatura jest podłączona do PC przez dedykowany kabel USB.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

Niczego takiego nie robiłem u siebie (T9x i AFPD). Po prostu przypisałem poszczególne funkcje do poszczególnych osi wirtualnego joysticka (czyli kanałów aparatury) i wszystko od razu normalnie działało (normalnie, czyli tak jak w każdym innym symulatorze nie-modeli w który latałem do tej pory). Miksery w aparaturze były mi potrzebne dopiero do ustawienia klapolotek (załączanych przełącznikiem i z wychyleniem regulowanym potencjometrem), ale same lotki i same klapy działały od razu po przypisaniu osi bez żadnych kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.