Skocz do zawartości

PhoenixRC - własne kompozycje


DjJaseb

Rekomendowane odpowiedzi

...jak w temacie :wink: Pomyślałem, że gdyby ktoś chciał podzielić się wynikami swoich prac nad sceneriami/malowaniami dla modeli do symulaora PhoenixRC, mógłby to zrobić w konkretnym miejscu na forum. Takwięc zacznę od siebie...

 

Postanowiłem stworzyć malowanie naszej polskiej grupy akrobacyjnej Żelazny...narazie dla modelu Yak54, gdyż Extra nie przypadła mi do gustu.. ;D Na chwilę obecną wygląda to tak:

 

Dołączona grafika

 

...nie jest to szczyt profesjonalizmu, jedynie odrobina grzebania w GIMPie... Do całości potrzebny jest jeszcze program PhoenixCreator, aby wyeksportować tekstury do bardziej edytowalnego pliku *.bmp. Wmiarę możliwości czasowych będę kontynuował projekt :P

 

Gdyby ktoś miał ochotę na oblot, poniżej link do malowania. Plik należy umieścić w folderze Moje Dokumenty/PhoenixRC/Schemes/ :

http://www.mediafire.com/?ph61rykf5njdf4b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.