Skocz do zawartości

Limbo Dancer


Ostry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Będzie to mój pierwszy model spalinowy. Do tej pory latałem szybowcem, ale postanowiłem sprobować czegoś więcej. Kolega sprzedawał silnik MVVS 3,5ccm, postanowiłem go kupić. Do silnika muszę dokupić jeszcze tłumik. Szukałem planów, lecz nic ciekawego nie znalazłem. U nas lata model Limbo Dancer o rozpiętości 1270mm. Model ten lata na silniku OS MAX 46LA. Model mi sie spodobał, wiec postanowiłem sobie go skopiować, tyle ze na rozpiętość 960mm. I zacząłem od skrzydła. Profil - :?: nie wiem jaki, pomniejszony z oryginału. Serwa na lotki - Tower Pro SG90. Miałem je w szybowcu i sprawowały sie dobrze. Do skrzydła muszę jeszcze dokleić końcówki. Poza nimi płat jest gotowy do okrycia folią. Myślę, że jutro wykonam statecznik poziomy.

67ca891043eb36f0m.jpg

d575b2e10c94b9e8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzież tam z przymrużeniem oka? Ja mam taki odruch że zamiast ":)" piszę ";)" jakoś ten emot bardziej do mnie przemawia. Gdybym pisał z ironią użyłbym tego " :roll: ". Ale to tak swoją drogą. Kończąc definitywnie off topic, który w zasadzie sam zacząłem, powtarzam że modelik dobrze się zapowiada. Mam nadzieję że "posmrodzisz" (wszak spalina) nim lubartowskie niebo ;)

 

Pozdrawiam

Maciek

 

PS Wrzucaj fotki jak pracę się posuną! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duży ten ster wysokości, a tak pozatym jak wstawiasz zdjęcia :lol:

Limbo jest modelem, w którym powierzchnie sterowe są duże. Ster ruchomy wydaje sie większy od stałego, ale jest węższy o 2cm. W oryginale też są duże, wiec myślę, ze poleci.

 

Wstawiam tutaj opis (dla ciebie kylorc), a może przyda sie też da innych:

1. Wchodzimy na stronę www.fotosik.pl

2. Widzimy napis "DODAJ ZDJĘCIE", obok niego klikamy na napis "przeglądaj" i wybieramy zdjęcie

b100098d3d782820m.jpg

3. Pojawi sie ono z wyborem "zarejestruj" i "kontynuuj mimo wszystko". Klikasz w to drugie.

edb24c69d8976884m.jpg

4. Zdjecie jest juz na serwerze. Wysterczy podac juz tylko link. Mamy tam duzo. Po prostu kopiujemy link, który jest w ramce i wklejamy do treści postu. Ja korzystam z tego linku:

cf0d11ae3f8377f4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.