Skocz do zawartości

plany model dlg dla poczatkujacego z balsy


extra22

Rekomendowane odpowiedzi

witam poszukuje jakis planow dlg najlepiej czegos podobnego do konstrucji modelu BUG

 

Chcialem zbudowac cos podobnego konstrukcyjnie do buga bo niestety na laminowanie odsysanie itd to chyba jeszcze nie pora zbudowalem juz kilka depronowcow to wystarczy

a ze mam piekna duza lake cos 300 x 400m i napewno dosc termiczna bo latam na paralotni z napedem i bardzo czesto z niej startuje i bardzo czesto zalpuje sie tam na piekna winde do nieba :)

 

tak ze dlg do wyrzutu w wolnych chwilach by byl bardzo ok zeby wyjsc 40 m od domu i sobie rzucic modelem

 

 

jesli bym mogl prosic kolegow o jakies plany takiego dlg podobnego do buga tylko zeby byl troche wiekszy ale o podobnej konstrucji byl bym bardzo wdzieczny i relacja z budowy tez bym sie podzielil

 

 

takie plany dlg domowej roboty pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

lake cos 300 x 400m i napewno dosc termiczna bo latam na paralotni z napedem i bardzo czesto z niej startuje

1. Nie masz polskich znaków u siebie? Przez 5 minut zastanawiałem się jak można startować z jeziora na paralotni ;D

2. Dodaj odpowiednią literkę w nawiasie na pozątku tematu

 

3. Tutaj masz opis konstrukcji i do ściągnięcia plany konstrukcji DLG z balsy:

http://www.pldaniels.com/flying/models/qfii/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolego problem w tym ze 2 tygodnie temu malo ręki nie straciłem (wypadek przy pracy )i niestety mam ja dość unieruchomioną cieszko mi sie nawet pisze 2 tez niezle dostala kolega mial mi taki modelek zrobic pomoc jak by nie to to bym latal na glajcie a modele troszeczke na puzniej zostawił

 

wiec wybacz za pisownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.