Jump to content

Urwany kabel w pakiecie. Co zrobić?


Adri303

Recommended Posts

I co zrobić z nim?

Może być urwany, czy należy go przylutować?

Zależy co chcesz z tym pakietem robić ;) Jeśli chcesz się nim posłużyć niczym eksponatem muzealnym, to broń Cie bóg lutować! :twisted:

Natomiast, jeśli chcesz go włożyć do modelu i podłączyć zasilanie, to gorąco polecam. Jeżeli obwód jest przerwany to raczej nie polecisz ;) 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czemu miałby nie poleciec z przerwanym kablem, w czym w ogóle problem jest ? Chcesz latać to pakietu wcale nie wkładaj do modelu. Jak puścisz z okna bloku z 10 piętra to sam bez pakietu poleci. Poco dodatkowa waga ? Zdjęcia też nie potrzebne no bo i poco. Przeciez każdy z nas wie który kabel się urwał.

Link to comment
Share on other sites

Jak przypuszczam urwał ci się jeden z przewodów od wtyczki balancera. Koniecznie musisz to naprawić bo inaczej będzie problem z naładowaniem pakietu.

Nie bój się lutować, pakiety mają przy calach kawałek płytki drukowanej na której wykonanane są połaczenia pomiędzy celami a kablami. Staraj się jednak nie przegrzewać połączenia lutownicą, szybko zatopić przewód i koniec.

Jeżeli skrócisz jeden z np 4 przewodów 3S to najprawdopodobniej znowu go urwiesz, lepiej od razu skrócić wszystkie 4, no chyba że będziesz uważał.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.