Kruszmen Posted August 2, 2007 Posted August 2, 2007 Witam wszystkich Mam na imię Dominik i jestem z Łodzi. Modelarstwem zajmuję się od 7 lat. Latam głównie modelami akrobacyjnymi klasy F3A na lotnisku modelarskim położonym niedaleko Zgierza. To chyba wszystko. Pozdrawiam
MareX Posted August 3, 2007 Posted August 3, 2007 Bo tutaj sami kulturalni ludzie przychodzą... :wink: Witam także bardzo serdecznie i czekam na relacje z latania i modelowania.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.