Skocz do zawartości

Budowa aparatury na bazie E-sky


radeon

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio problemy z moja aparaturą zdalnego sterowania.Dzieci się bawiły i włączyły nadajnik z kwarcem bez wysuniętej anteny i wydawało mi sie, że zepsuły "sterownicę"czy spaliły jakiś bezpiecznik czy inną cząstkę jakoś-niewiem jak. Szarpało sterami i wzdrygało silnikiem niemiłosiernie i nie dało się latać...Okazało się, że kwarce włożyłem do środka 40 MHz :oops: .Pomyliłem się bo mam jeden nadajnik na 40 MHz i wygląda tak samo...Jutro wstawie fotki robione podczas naprawiania.

Dołączona grafika

Jak juz zajrzałem do środka (żeby naprawić) to pomyslałem sobie,że zrobie i zamontuje modulator Zbiga.

Dołączona grafika

A tu efekt końcowy...Pozostało jeszcze wytestować działanie na polu.Wszystko zaskoczyło od pierwszego włączenia (prawie)

W tej chwili jest to najbiedniejsza wersja z komputerkiem na atmedze 8, ale mam zamiar to upgradować a wyższy model 8)

Jestem niezmiernie zadowolony bo mogę wreszcie polatać skrzydełkiem za niewielkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.