Skocz do zawartości

Witajcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy :)

 

Mam na imię Wojciech, chociaż wszyscy mówią na mnie Sierściuch.

 

Pochodzę z małej wioski Odrzechowa koło Sanoka, ale obecnie studiuję w Rzeszowie

 

Z modelarstwem miałem do czynienia od dziecka, mój tato był modelarzem, stąd pozostało mi niejako zainteresowanie modelarstwem, chociaż sam się tym nie zajmuję, moim hobby jest ASG, którym zajmuję się od trzech lat.

 

Zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ kilka lat temu dostałem model samolotu, zrobiony przez pewnego niemieckiego modelarza, i model ten leżał tak cały czas w pokoju, ale stwierdziłem że lepiej będzie dla Niego, jeżeli oddam go jakiemuś modelarzowi, który zrobi z niego dobry użytek :)

 

W najbliższym czasie umieszczę na forum odpowiedni temat, gdzie ten model będzie dokładniej opisany, i może zgłosi się ktoś, kto go przygarnie :)

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Sierściuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.