Jump to content

Jak naprawić/uzupełnić skrzydło z EPP?


przemjaskier

Recommended Posts

Cześć.

 

Po zrobieniu "cyrkla" urwałem trójkątny kawał końcówki skrzydła z EPP o powierzchni +- 4x3 cm. Po pozbieraniu kawałków sporo brakuje do wypełnienia ubytku...

 

Jak się takie rzeczy naprawia? Jest jakaś masa, albo coś, czym się wypełnia takie ubytki - czyli na przykład cały brakujący kawał skrzydła zamiast składania go z tych kawałeczków?

 

Byłbym bardzo wdzięczny za w miarę kompletne informacje, tak dla początkującego, ponieważ temat jest dla mnie zupełnie nowy.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Przemek

Link to comment
Share on other sites

Może wyciąć Epp do jakiegoś konkretnego kształtu, np. ściąć cały róg, albo wyciąć kwadrat, i wkleić w to mniejsce depron (sklejone kilka płyt razem), a potem wyszlifować, do kształtu skrzydła.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Paweł napisał, wyrównać powierzchnię "dziury" i wkleić w to miejsce nowy kawałek a następnie obrobić go żeby pasował do kształtu skrzydła. Depronu bym nie mieszał z EPP, ale jeśli nie masz EPP a do sklepu daleko to proponuję szrot samochodowy, w zderzakach niektórych samochodów (DAEWOO) lub bagażnikach (Skoda, VW) jest sporo wytłoczek z tego materiału :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.