Skocz do zawartości

Projekt z Klasą


noker

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Z racji moich zamiłowań okołolotniczych mogę napisać, że miałem przyjemnośc zapoznać się z przemiłym człowiekiem, podzielającym także pasje lotnicze. Przemiłym - mimo tego, iż z wykształcenia i wykonywanej pracy jest belfrem - historykiem, do tej pory każdy historyk ze szkoły źle mi sie kojarzył.

 

Adrian zawodowo uczy dzieci w gimnazjium 'co drzewiej bywało' a dodatkowo po lekcjach szczepi w nich zamiłowania do lotnictwa, stworzył w swojej szkole Koło Symulacji Lotniczych, razem z uczniami zbudowali własnymi siłami kokpit/symulator cessno-podobny i ćwiczą na nim nawigację/komunikację i aviację, chętne dzieciaki przygotowywuje do lotów OnLine w sieci Vatsim.

 

Prywatnie jest założycielem jednej z najstarszych wirtualnych linii lotniczych 'Cassubian VA'.

 

Obecnie KSL wystartowało w konkursie 'Projekt z Klasą'

 

Kochani.

 

Bierzemy udział w konkursie "PROJEKT Z KLASĄ" organizowany przez wydawnictwo edukacyjne Nowa Era.

 

W jego przebiegu zostanie wyłonionych 10 projektów, które otrzymają granty w wysokości 3000 zł. Wygrana zależy od wyniku głosowania on line, na zasadzie - 1 dzień - 1 kliknięcie.

 

Głosowanie rozpoczyna się 1 a kończy 30 kwietnia.

 

Zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych o oddanie na nas swojego głosu.

 

Numer naszego projektu - 0015.

 

Link bezpośredni do opisu naszego projektu: KLIK

 

Dołączona grafika

 

Każdy głos jest na wagę złotych. ;) Rozsyłajcie, gdzie możecie.

 

Z góry dzięki.

Zachęcam do głosowania na Gimnazjum w Sierakowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.