Guest Anonymous Posted August 4, 2007 Posted August 4, 2007 Milo mi powitac wszystkich. Jestem z rocznika 76. Mieszkam we Wroclawiu. Zabawe z latadlami RC zaczlalem z poczatkiem lipca tego roku. Jak narazie bawie sie dwoma modelami- klasyka czyli Easy Gliderem oraz dosc szybkim i zwrotnym Yak'iem 55 3D. Zabawa wciagnela mnie do glebi. Mam niedaleko super nieskoszona laczke z trawa po pachy, na ktrorej wylatalem ok 15godz. Kreta zlapalem niejednego - choc przy tej wysokosci traw krety chyba nie maja wielkiego zagrozenia. Pozdrawiam i zycze tylu ladowan co startow!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.