Skocz do zawartości

Kolejna kraksa mojej Extry


Killerus

Rekomendowane odpowiedzi

Uff byłem dziś polatać na Halembie i nic nie wskazywało na to, że pierwszy lot zakonczy się uszkodzeniem modelu

 

Po prostu przy lądowaniu, musiałem za mocno podwoziem uderzyć o ląd i model pękł

 

Na szczęście silnik i elektronika bez draśnięcia !!!

 

 

 

 

kr1.jpg

 

kr2.jpg

 

Silniczek jaki był zamontowany to STigre G90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość slawekmod

W tym tygodniu mam zamiar oblatać Gilesa właśnie z ST90, może być podobnie jak u Ciebie.Dziwnie to wygląda, listwy oddzieliły się od wręgi silnikowej, widać nie za dużo kleju zostało użyte.Na szczęście nie wygląda to beznadziejnie i da sie naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja jest na Halembie niedaleko elektrowni http://www.zumi.pl/namapie.html?long=18.8699936&lat=50.224536&type=3&scale=3

 

Ja latam tam żadko, gościnnie, dopiero byłem 2 razy. Informacje o ludziach, którzy zarządzają tamtym terenem, najlepiej pytać na forum www.epheli.pl - elektromar, lub d_adam, reszty modelarzy po nickach z foruw nie pamiętam.

 

Osoba zarządzająca tym terenem to Andrzej Galla.

 

Takie cudo można tam było dziś spotkać:

zd1.jpg

 

zd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.