Skocz do zawartości

turnigy 9x - WIELKI PROBLEM


spad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Od jakiegoś czasu posiadam te aparaturę i nie mogę złego słowa o niej powiedzieć aż do dziś.

Co się okazało :

kolega kupił sobie taką samą i dziś na lotnisku ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że

moja aparatura działa ok lecz gdy kolega włączy swoją moja zaczyna wariować tzn blokują się serwa w różnych pozycjach i brak możliwości sterowania ( dobrze że to odkryliśmy na ziemi przed startem) blokada trwa około od 3 do około 10 sec a blokuje się średnio co około 5-7sec. natomiast po kolegi stronie jest wszystko ok.

postanowiliśmy raz jeszcze sparować swoje odbiorniki efektem tego było to, że aparatury blokowały się wzajemnie (wcześniej tylko mój był blokowany)

latałem już w obecności innych w/m nadajników i wszystko było ok taki objaw jest tylko z tym.

 

czy ktoś może wyjaśnić co jest kurde grane ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Twój nadajnik będzie sterował odbiornikiem zbindowanym do aparatury kolegi - to sugerowałoby wzajemne nałożenie się "unikalnych" identyfikatorów - zdarzały się takie przypadki w różnych systemach. Nie wiem jak to jest we Flysky (Turnigy) - czy np. jest procedura losowania nowego GUID (jak to było w Coronach).

 

Rozumiem że przy jednym włączonym nadajniku (Twoim oraz Kolegi) wszystko jest OK (zasięgi, itp.)?

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.