Skocz do zawartości

Zakup aparatury mx-12 Graupner (pakiet do odbiornika)?


eze

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie .Kupiłem aparaturke lecz niestety w zestawie nie bylo baterii do odbiornika.Zwracam sie z prośbą o pomoc w znalezieniu odopowiedniego pakietu.Bedzie on uzywany w trenerku 7,5 cm3.

 

 

Aha jeszcze nie wiem czym będe to łądował.Może jakies propozycje ładowarek w rozsądnej cenie ?

 

Prosze o pomoc .

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście zapomnieli :)

Faktem jest, że pakiety z Batimexu wychodzą tanio. Mój nadajnik ma właśnie pakiet od nich, na "zwykłych" Sanyo 2300. Tylko czasem trzeba się trochę naczekać, jak mają akurat dużo zamówień.

 

Słyszałem jednakowoż opinie, że zgrzewy są dość małe i do dużych prądów się nie bardzo nadają - tzn. pakietów "napędowych" takich na kilkanaście C to raczej nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

No zgrzewy są mikroskopijne i po dwa na jedną stronę.Zamówię u nich pakiet do swojego nadajnika, bo ci z Futaby się nie popisali i dali 700mAh.Normalnie porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kobyły od Car-Audio kosztują koło 150 zł...

Ale iskry sie sypia i po tygodniu :shock:

Zlozyc z kilku,czasem widywalem takie uzywane,po pol Farada w koszykach na gieldzie (W-wa)

Tylko nie bardzo sobie wyorazam regulacje tego zgrzewu-jak to-tak na krotko przez igielke-gwozdzia.Pytam,bo mam taki (w aucie 1,5F) , moze bym sobie zgrzal bateryjki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.