Skocz do zawartości

Co to za aparatura?


flykarlos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! czy ktoś z was orientuje się może, co to za aparatura? wiem tylko że jest to siedmiokanałowy, stary hi-tec ( tak jest napisane na wskaźniku poziomu napięcia)

Oto jej zdjęcia (przepraszam za mierną jakość):

 

Zdjęcia

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne! od dawna szukałem typu tego sprzęciku... tak przy okazji, żeby nie zakładać nowego tematu zapytam, co może być przyczyną tego, iż kanał 4 przestał mi działać w pełnych zakresach, wychyla się, ale w bardzo małym stopniu, a nic w aparaturce nie zmieniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wcześniej z tym przełącznikiem, niestety bez rezultatu. Znaczy zmieniły się wychylenia, ale nie wróciły do początkowych wartości. Może problem tkwi w odbiorniku... nie wiem, serwa są sprawne, może faktycznie w odbiorniku któryś lut puścił :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, sprawdzę :) dzięki za rade :) mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie muszę w niej wymienić antenę bo odłamał mi się kawałek starej (tak z 10 cm). Jaką antenę powinienem zastosować do tej aparatury? chodzi mi głównie o długość ( średnica gdzieś okoł 1 cm, ale pewien nie jestem bo jestem poza domem i nie mam jak zmierzyć). Czy takie anteny są do nabycia w sklepach elektronicznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, sprawdzę :) dzięki za rade :)Jaką antenę powinienem zastosować do tej aparatury? chodzi mi głównie o długość ( średnica gdzieś okoł 1 cm, ale pewien nie jestem bo jestem poza domem i nie mam jak zmierzyć). Czy takie anteny są do nabycia w sklepach elektronicznych?

Poszukaj tej anteny w sklepach modelarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.