Jump to content

Gee Bee R3 - 70 cm - Modell Aviator


Recommended Posts

Wklejone na żywicę węglowe płaskowniki 0,5x3 mm, w miejscu czerwonych linii "pojedzie" rowing na żywicę i taśmę scotch :rotfl: ...

 

Dołączona grafika

 

Nie chodzi o jakieś makabryczne wzmocnienie :crazy: , ale chciałbym mieć "nie kiwający się" ogon :devil: . No i cały czas zastanawiam się w jaki sposób zamocować jedno serwo do lotek (9g HXT 900) :?:

Link to comment
Share on other sites

jeżeli masz lutownicę transformatorową, to bardzo łatwo możesz w kadłubie zrobić otwór pod serwo, tak, że będzie niewidoczne z zewnątrz(oprócz orczyka), a wydaje mi się, że taka grubość materiału Ci na to pozwoli ;)

Link to comment
Share on other sites

Dołączona grafika

 

Serwo poszło centralnie w skrzydło, zbendy do lotek, po wklejeniu łoża silnika poukładam elektronikę i zobaczę jak blisko sc serwa ogona pójdą. Jak będzie fajnie latał to chciałbym zrobić wycinankę z EPP ale już z pełnym profilem skrzydła, też jakoś tak ok. 80 cm rozpiętości (łatwiej wozić i nosić).

 

edit.

ech te błędy... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Dołączona grafika

 

Waga ze zdjęcia 128 g, plus 26 gram akku + 7 g odbiornik. Nie wiem, czy nie jest za lekki :? Jak jutro po południu będzie pogoda, idę tym cudakiem polatać...

 

edit 23.05.2011

Lata... :shock: dzięki Michał za wstępne ustawienia. Na pewno nie jest do latadło dla początkujących, dla tego silnika i na 2S najlepsze śmigło to 8x6 SF. Jak trafię kogoś z kamerą, to może pojawi się film.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.