Skocz do zawartości

Jakim prądem ładowac pakiet 1000mAh / 30C / 5 C


avere
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

napiszcie mi jakim prądem powinno się ładować następujący pakiet :

Dualsky 1000mAh , 11,1V , 30 C , podają że max. prąd ładowania 5 - 6 C , w załączonej do pakietu informacji znalazłem następująca uwagę :

"when charging indoor never exceed 2C charge current.Today, the maximum charge current is up to 5-6C (check the battery label) in a safe outdoor environment"

zatem minimalny prąd to 2 C ?, a jaki jest zalecany ?. Proszę o informacje ponieważ tak napisana informacja dla mnie nie jest zrozumiała .

Dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja, którą przepisałeś mówi, aby ładując w zamkniętym pomieszczeniu nigdy nie przekraczać 2C (czyli dla tego konkretnego pakietu 2A), a maksymalny dopuszczalny prąd ładowania wynosi dla dzisiejszych pakietów 5-6C (czyli dla pakietów o pojemności 1000mAh 5-6A) w bezpiecznym miejscu na otwartej przestrzeni. To jest informacja ogólna dla pakietów LiPo, natomiast dla Twojego konkretnego pakietu dopuszczalny maksymalny prąd ładowania powinieneś mieć podany na naklejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.