Lukis Posted August 10, 2007 Posted August 10, 2007 Chciałem poinformować tych co jeszcze nie wiedzą a mieli by ochotę i czas aby zobaczyć to co będzie się działo 15 sierpnia w Krakowie . Będzie to wyścig na niebie, ziemi i wodzie, zmierzą się ze sobą bolid formuły 1, samolot Air Race oraz wyścigowa łódź. Ja z kilkoma kolegami będę tam na pewno. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: http://www.f1.v10.pl/Red,Bull,3D,Race,w,Krakowie,2661.html
Yahoon Posted August 10, 2007 Posted August 10, 2007 szykuje się niezły dym, ja będę na pewno, trzeba przyjść wcześniej, bo spodziewam się, że cały most i bulwary będą zapchane ludziami :faja:
Pavel Posted August 10, 2007 Posted August 10, 2007 I TEQ z braciszkiem się zjawi A Ci którzy nie będą obejrzą nagrany film
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.