Skocz do zawartości

starszy nadajnik simprop a szybowiec????????


MALUTKI3A

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego sprzętu (pewnie ponad 20 letni) niestety nie używałem, ale zawsze można trochę pogdybać :)

Jeżeli jest to rzeczywiście starszy sprzęt, to przychodzi mi do głowy, że problem może być z zaśniedziałymi połączeniami.

W pierwszej kolejności sprawdź wszystkie wtyczki, najlepiej wywal też koszyczek zasilania (zastąp zlutowanym pakietem).

Mogą być wytarte potencjometry i niepewnie działąjące wyłączniki, ale na to ja nie znam rady (może jakiś spray typu Kontakt?).

Następnie zrób test zasięgu ze złożoną anteną nadajnika i napisz co wyszło (współczesny sprzęt ma zasięg conajmniej kilkadziesiąt metrów).

Jeżeli wszystko działa, to możesz ją pakować do szybowca.

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra kupiła ostatnio elektroniczną nianię-urządzenie działające podobnie jak walkie-talkie jak podszedłem do tego urządzenia z nadajnikiem to serva zaczęły wariować. mam nadzieję że jak będę latać już modelem to nic mi nie wykręci takiego numeru bo będzie kret. pozdrawiam. aha jaki zasięg max może mieć nadajnik 35 mhz? będzie mieć około 300 metrów????????może więcej????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.