kwijatkowski Posted August 11, 2007 Posted August 11, 2007 witam Moze krotko: Kamil lat 20, obecnie student lotnictwa i kosmonautyki na PW, modele buduje o jakis 5 lat i jest to moja najwieksza pasja pozdrawiam :wink:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.