Skocz do zawartości

Dobry dzień :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Krótko się przedstawię - mam 15 lat, 175 cm wzrostu i zero zarostu xD, mieszkam w malowniczej wsi Kierlikówka tuż pod górą Kamionną. Modelarstwem interesuję się od dawna, głównie redukcyjnym ale obecnie stałem się fanem modelarstwa RC. Póki co latam Lamą v4 oraz różnymi modelami w Phoenix RC, jestem aktywnym użytkownikiem forum epheli.pl . Przybyłem tutaj, aby zasięgnąć wiedzy nt. samolotów RC, gdyż że bo :) mam zamiar zbudować lub kupić jeden.

Generalnie Beskid Wyspowy jest piękny, wręcz idealny do FPV więc zapraszam na górę Kamionną, znajdzie się jeszcze paru modelarzy-pilotów. Niedaleko znajduje się Łososina dolna, a w niej lotnisko, o którym na pewno część użytkowników słyszała - w zeszłe wakacje odbyły się tam bodajże europejskie zawody akrobacji szybowcowej.

Model jaki planuję zbudować to rurolot - pozytywnie oceniany jak na początek, następnie myślę że pod FPV zamiast kupować Betę 1400 to wraz z moim modelarskim mentorem wykonamy Ursusa.

W zasadzie to by było na tyle, życzę miłego dnia (i nocy) oraz ,,coby" się wam nie zdarzały krety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.