Skocz do zawartości

Regulator HK 25-30A


Nebeb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Podłączałem regulator HK 25-30A do odbiornika a następnie do silnika, podłączyłem pakiet i tu nagle z regulatora poszedł dymek szybko odłączyłem pakiet (li-pol 3s), silnik i odbiornik i powąchałem regulator - śmierdzi spalenizną. Po ok 2 godz. podłączyłem regulator tylko do odbiornika i i zauważyłem że regulator się grzeje a gdy poruszam drążkami aparatury aby ruszysz serwo w tym samym momencie regiel się grzeje na tyle że w jednym miejsc parzy w palec.

 

Jak myślicie czy regulator jest spalony ? (Boje się podłączyć silnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie będę zakładał nowego tematu, ponieważ mam podobny problem.

Mianowicie, zakupiłem cały sprzęt, próbowałem go podłączyć, lecz odbiornik nie wykazywał żadnych oznak życia. po podłączeniu baterii do regulatora okazało się że ten przekazuje prąd na styki do silnika, ale do odbiornika, żadnego prądu nie było. Czy to jest prawidłowe "zachowanie" regulatora? Czy też odsyłać na gwarancję?

regulator HK 50/60

 

Odbiornik, okazało się, że jest zepsuty bo na innym sprzęcie znajomego modelarza też nie dawał oznak życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.